ЗАПОВНІТЬ ФОРМУ
Ми зв'яжемося з вами та відповімо на всі запитання

Html code will be here

Кейтеринг
та виїзні заходи

Наша мета - забезпечити чудове обслуговування і безпрецедентну якість для кожного з наших клієнтів. Ми прагнемо бути мірою досконалості. Тому ми дотримуємося високих стандартів.
ЗАЛИШТЕ ЗАПИТ
Ми зв'яжемося з вами та обговоримо всі деталі вашого заходу
Послуги від Al.Cuisine для реалізації ваших ідей
Наші шеф-кухарі - професіонали з великим досвідом роботи на професійній кухні не тільки на території нашої країни, але і за її межами. Вони завжди стежать за модними тенденціями в кулінарії, люблять експериментувати і надавати новизни класичним стравам. Також наші кухарі неймовірно харизматичні оратори, готові приїхати до вас і провести лекцію на обрану тему або демонстраційний майстер-клас.
ВИЇЗНИЙ КУЛІНАРНИЙ МАЙСТЕР-КЛАС
ВИЇЗНИЙ ШЕФ
ЛЕКЦІЯ
Якщо ви плануєте відзначити особисте свято, день народження, корпоратив або будь-який інший захід, ви можете замовити у нас послуги шеф-кухаря на вашій території. Ми пропонуємо різноманітний і смачний вибір меню, в якому головна увага приділяється якісним продуктам і задоволеності гостей. Наш шеф-кухар погодить з вами меню, зробить закупівлю, приїде додому, або на обрану Вами локацію, приготує і оформить все разом з Вами та вашими гостямі, або до початку заходу.
Якщо ви давно мріяли навчитися готувати нові і смачні страви, освоїти кулінарні техніки і рецепти, дізнатися багато секретів приготування, тоді наш виїзний кулінарний майстер-клас розроблений спеціально для вас! Ми допомагаємо кожному клієнту в процесі вибору меню, щоб воно відповідав вашому бюджету і стилю. Під керівництвом нашого чарівного шеф-кухаря ви навчитеся готувати вибрані страви та неймовірно весело проведете час. Додатково, можна придбати послугу фото / відео і замовити вино.
від 3 000 грн
від 6 000 грн
від 9 800 грн
Додатково ви можете замовити:
безкоштовно (за умови можливості публікації фотографій в групі Al.Cuisine в Facebook)
наприклад, повітряними кулями
ФОТОЗВІТ З ЗАХОДУ
ТЕМАТИЧНЕ ОФОРМЛЕННЯ ПРОСТОРУ

НЕОБХІДНЕ ОБЛАДНАННЯ
проектор, екран,
звукове обладнання